Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Wypożycz książkę elektroniczną - IBUK Libra

Dodano:⌚ 15.05.2014

Już teraz w naszej Bibliotece można wypożyczać książki elektroniczne. Aby mieć taką możliwość, wystarczy przyjść do Biblioteki i poprosić o darmowy numer PIN i instrukcję użytkownika. 

Książki elektroniczne można czytać zarówno w domu, jak i na komputerach w Bibliotece. Nie ma potrzeby instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Żeby przeczytać w domu książkę elektroniczną, wypożyczoną w Bibliotece, potrzebne jest połączenie z internetem i zaktualizowana przeglądarka internetowa. Obsługiwane są najpopularniejsze przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Internet Explorer od wersji 10. Naturalnie, książkę elektroniczną można czytać na komputerze stacjonarnym, laptopie i tablecie.

W Bibliotece, od 21 maja, będzie dostęp do 460 książek elektronicznych platformy IBUK Libra. Znajdują się wśród nich m. in. książki popularno-naukowe, podręczniki akademickie, czasopisma naukowe o profilu humanistycznym oraz szeroki wybór literatury faktu.

Zapraszamy do Biblioteki po odbiór PINu. Następnie prosimy kliknąć w link poniżej i swobodnie korzystać z zasobów platformy IBUK Libra.

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 22.02

Europejski Dzień Ofiar Przestępstw

23.02 - Ogólnopolski Dzień Walki z Depresją
24.02 - Dzień Niespodziewanego Całusa
02.03 - Międzynarodowy Dzień Obrony Cywilnej
03.03 - Międzynarodowy Dzień Pisarzy

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa