Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Wypożycz książkę elektroniczną - IBUK Libra

Dodano:⌚ 15.05.2014

Już teraz w naszej Bibliotece można wypożyczać książki elektroniczne. Aby mieć taką możliwość, wystarczy przyjść do Biblioteki i poprosić o darmowy numer PIN i instrukcję użytkownika. 

Książki elektroniczne można czytać zarówno w domu, jak i na komputerach w Bibliotece. Nie ma potrzeby instalacji żadnego dodatkowego oprogramowania. Żeby przeczytać w domu książkę elektroniczną, wypożyczoną w Bibliotece, potrzebne jest połączenie z internetem i zaktualizowana przeglądarka internetowa. Obsługiwane są najpopularniejsze przeglądarki: Mozilla Firefox, Google Chrome, Safari, Internet Explorer od wersji 10. Naturalnie, książkę elektroniczną można czytać na komputerze stacjonarnym, laptopie i tablecie.

W Bibliotece, od 21 maja, będzie dostęp do 460 książek elektronicznych platformy IBUK Libra. Znajdują się wśród nich m. in. książki popularno-naukowe, podręczniki akademickie, czasopisma naukowe o profilu humanistycznym oraz szeroki wybór literatury faktu.

Zapraszamy do Biblioteki po odbiór PINu. Następnie prosimy kliknąć w link poniżej i swobodnie korzystać z zasobów platformy IBUK Libra.

Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 16.0620.06 - Światowy Dzień Uchodźcy
21.06 - Święto Muzyki
22.06 - Dzień Muzyki Europejskiej
23.06 - Dzień Ojca
24.06 - Dzień Przytulania
25.06 - Dzień Stoczniowca

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00