Uwaga! Ta strona może używać plików cookies w celu przechowywania danych. Więcej informacji można znaleźć tutaj.
Biblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka ZdunyBiblioteka Zduny

Biblioteka Publiczna Gminy i Miasta Zduny

Jesień na polu w sadzie i w ogrodzie...
Dodano:⌚ 17.10.2018

Jesień na polu w sadzie i w ogrodzie...

... była tematem poniedziałkowego spotkania z dziećmi z Przedszkola Publicznego w Konarzewie w ramach cyklu "Bibliotekarz w przedszkolu". Rozmawialiśmy z przedszkolakami o tym, które owoce i warzywa zbiera się jesienią, czym różni się ogród warzywny od sadu, które owoce rosną na drzewach, a które na krzakach oraz co to są wykopki. Dzieci bez trudu rozpoznawały przedstawione im owoce i warzywa, a na zakończenie pokolorowały ulubione dary jesieni.

O teatrze w bibliotece!
Dodano:⌚ 12.10.2018

O teatrze w bibliotece!

Zapraszamy wszystkich rodziców, dziadków, nauczycieli i wychowawców na spotkanie z Małgorzatą Strońską pt."Czym jest teatr w rozwoju dziecka". Wykład wraz z prezentacją multimedialną odbędzie się w środę, 24 października br. o godz. 17.00.    Małgorzata Strońska - mgr filologii polskiej, pedagog, prezes i założycielka Wrocławskiego Centrum Twórczości Dziecka; autorka kilkudziesięciu projektów edukacji kulturalnej; organizatorka warsztatów dla dzieci i młodzieży (w tym międzynarodowych), spektakli, akcji charytatywnych, kursów animacji kulturalnej dla nauczycieli - instruktorów teatru; współorganizatorka przeglądów teatrów szkolnych; wzięła udział w 24 międzynarodowych stypendiach, szkoleniach i seminariach, współpracuje z Uniwersytetem Śląskim jako konsultantka kierunku studiów Animacja Kultury.

Marcin Wicha z nagrodą!
Dodano:⌚ 11.10.2018

Marcin Wicha z nagrodą!

Literacka Nagroda Nike to najważniejsze wyróżnienie w tej dziedzinie w Polsce. Laureatem 22. edycji nagrody został Marcin Wicha za "Rzeczy, których nie wyrzuciłem". To osobista opowieść o pożegnaniu ukochanej matki. To książka, która opowiada o tym, co po nas pozostaje. Wicha opowiada o śmierci swojej matki oraz swojej podróży po pozostałych po niej pamiątkach i dobytku.

Po włosku czy hiszpańsku?
Dodano:⌚ 11.10.2018

Po włosku czy hiszpańsku?

U nas - od początku października - można uczyć się obu języków! Serdecznie zapraszamy na kursy języka hiszpańskiego oraz włoskiego. Prowadząca: Adriana Ostaszewska - filolog języka włoskiego. Zajęcia odbywają się w środowe popołudnia. Więcej informacji pod numerem telefonu: (62) 721 51 72 lub w bibliotece.

Udało się!
Dodano:⌚ 10.10.2018

Udało się!

Z radością informujemy, iż 8 października nasza biblioteka została nagrodzona podczas uroczystej gali rozstrzygnięcia XIX edycji konkursu pn. "Działania proekologiczne i prokulturowe w ramach strategii rozwoju województwa wielkopolskiego" organizowanego przez Samorząd Województwa Wielkopolskiego.  Nagrodę w wysokości 6 000 zł otrzymaliśmy za realizację projektu "Młodzi, zdolni i.

Makaton - język gestów i symboli
Dodano:⌚ 10.10.2018

Makaton - język gestów i symboli

W poniedziałkowe popołudnie, 8 października do Filii Bibliotecznej w Konarzewie przyszła ze swoimi opiekunami internatowa grupa dzieci i młodzieży ze Specjalnego Ośrodka Szkolno - Wychowawczego na kolejną lekcję makatonu. W czasie zajęć uczniowie powtarzając utrwalali wcześniej poznane już słowa i gesty oraz uczyli się nowych.   Makaton to forma komunikacji, która wykorzystuje proste gesty i rysunki graficzne.

Do biblioteki po książkę i do teatru!
Dodano:⌚ 09.10.2018

Do biblioteki po książkę i do teatru!

Od czerwca br. nasza biblioteka wraz z filiami realizuje projekt "Do biblioteki po książkę i do teatru" dofinansowanego ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach programu Fundusz Rozwoju Czytelnictwa.  Dzięki pozyskanym funduszom biblioteki mogły zaprosić dzieci do uczestniczenia w warsztatach teatralnych.  W Zdunach zajęcia prowadzi Pani Sylwia Wawrzynowicz, w Baszkowie - Justyna Frala, a w Konarzewie - Aldona Wilkowska.

Czego nie wolno czytać?
Dodano:⌚ 09.10.2018

Czego nie wolno czytać?

Tegoroczny Tydzień Zakazanych Książek obchodziliśmy w dniach 27.09 - 04.10 br. Nasze biblioteki po razy trzeci przyłączyły się do akcji. Celem Tygodnia Zakazanych Książek jest zwrócenie uwagi na kwestię wolności słowa oraz problem cenzury i zakazywania książek. W baszkowskiej bibliotece Tygodnia Zakazanych Książek połączono z Ogólnopolskim Dniem Głośnego Czytania.

Sasza Załuska i ...
Dodano:⌚ 08.10.2018

Sasza Załuska i ...

z podlasia, ma białoruskie korzenie i uwielbia sukienki. Katarzyna Bonda, jako pierwsza w Polsce wprowadziła postać profilera do polskiej literatury, który zajmuje się  tworzeniem psychologicznego profilu zabójcy. O pierwszym w Polsce poznanym przez siebie profilerze, o  wcześniejszej pracy dziennikarskiej, a także o tym, dlaczego została pisarką opowiedziała uczestnikom spotkania w naszej Bibliotece w ubiegłą środę, 3 października br.

O roli czytania w rozwoju dziecka…
Dodano:⌚ 08.10.2018

O roli czytania w rozwoju dziecka…

… opowiedziała Elżbieta Olszewska, członek zarządu i dyrektor programowy Fundacji "ABCXXI - Cała Polska czyta dzieciom" podczas spotkania w naszej bibliotece w czwartek, 27 września br. W wykładzie połączonym z prezentacją multimedialną udział wzięli rodzice, nauczyciele i wychowawcy, a także dziadkowie. W wysoce profesjonalnym przekazie Pani Elżbieta podkreślała, że czytanie to najskuteczniejszy i najtańszy sposób na dobre wychowanie oraz, że jest bardzo ważnym elementem prawidłowego rozwoju emocjonalnego i językowego dziecka.

Katarzyna Bonda w Zdunach!
Dodano:⌚ 02.10.2018

Katarzyna Bonda w Zdunach!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Katarzyną Bondą, królową polskiego kryminału. Autoka "Sprawa Niny Frank", czy sagi "Cztery żywioły Saszy Załuskiej" - która niebawem zostanie zekranizowana - odwiedzi nas już w środę, 3 października 2018 roku o godz. 17.00.    Wstęp na spotkanie jest BEZPŁATNY.    Spotkanie dofinansowane zostało w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki przez Instytut Książki.

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania!
Dodano:⌚ 02.10.2018

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania!

Ogólnopolski Dzień Głośnego Czytania to święto, ustanowione z inicjatywy Polskiej Izby Książki w 2001 roku, a data 29 września odnosi się do urodzin Janiny Porazińskiej, autorki książek dla dzieci i młodzieży. Święto z którego największe korzyści czerpią dzieci, ponieważ czytanie im na głos stymuluje ich rozwój, wzbogaca słownictwo i pobudza wyobraźnię. W baszkowskiej bibliotece  święto to  połączono z inauguracją Tygodnia Zakazanych Książek, obchodzone w Polsce już po raz piąty.

Sobota z sycylijskimi marionetkami!
Dodano:⌚ 01.10.2018

Sobota z sycylijskimi marionetkami!

W ubiegłą sobotę, 29 września br. w naszych bibliotekach odbyło się przedstawienie Teatru Bum Cyk Cyk z Poznania. Spektakl opowiadał o współczesnej historii Jasia i Małgosi przedstawionych za pomocą marionetek sycylijskich. Licznie przybyłych widzów zachwyciły dekoracje oraz muzyka na żywo. Przedstawienie „Jaś i Małgosia” przypomina dzieciom o narodzinach przyjaźni, współpracy oraz wsparciu w trudnych sytuacjach.

Jaś i Małgosia zapraszają!
Dodano:⌚ 28.09.2018

Jaś i Małgosia zapraszają!

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, dziadkami, opiekunami na przedstawienie teatralne "Jaś i Małgosia" w oparciu o tekst Jana Brzechwy. Spotkanie z wyjątkowymi marionetkami sycylijskimi oraz z dużą dawką muzyki odbędzie się już w sobotę, 29 września 2018 roku w naszych bibliotekach: Konarzew - godz. 11.00 Zduny - godz. 13.30 Baszków - 16.00. Wstęp WOLNY.

To już DZIŚ!
Dodano:⌚ 27.09.2018

To już DZIŚ!

Serdecznie zapraszamy na dzisiejszy wykład przedstwicielki Fundacji ABCXXI "Cała Polska Czyta Dzieciom". Tematem spotkania będzie "Rola czytania w rozwoju dziecka".  Zapraszamy godz. 17.00, sala Facjatka (II piętro).

Pożeganie lata
Dodano:⌚ 26.09.2018

Pożeganie lata

Grupa miłośników baszkowskiej biblioteki postanowiła pożegnać tegoroczne lato na rowerach. Naszą wyprawę rozpoczęliśmy od szkółki leśnej w Kuklinowie, gdzie Pani Barbara Olek zapoznała nas  z cyklem  powstawania drzew,  a także opowiedziała o zwierzętach występujących w okolicznych  lasach. Po małym posiłku przy ognisku i chwili odprężenia przy zabawie udaliśmy się leśną drogą w kierunku Kobylina, bo tam już czekał  franciszkanin ojciec Maseo  aby oprowadzić nas  po Kobylińskim Klasztorze Franciszkanów.

Królowa polskiego kryminału w Zdunach!
Dodano:⌚ 25.09.2018

Królowa polskiego kryminału w Zdunach!

Zapraszamy na wyjątkowe spotkanie z Katarzyną Bondą, królową polskiego kryminału. Autoka "Sprawa Niny Frank", czy sagi "Cztery żywioły Saszy Załuskiej" - która niebawem zostanie zekranizowana - odwiedzi nas już w środę, 3 października 2018 roku o godz. 17.00.    Wstęp na spotkanie jest BEZPŁATNY.    Spotkanie dofinansowane zostało w ramach Dyskusyjnego Klubu Książki przez Instytut Książki.

Do biblioteki po książkę i do teatru!
Dodano:⌚ 24.09.2018

Do biblioteki po książkę i do teatru!

Serdecznie zapraszamy rodziców, dziadków, nauczycieli oraz wychowawców do wzięcia udziału w spotkaniu z Ireną Koźmińską, Prezesem Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, której celem stało się wspieranie psychicznego i emocjonalnego zdrowia dzieci i młodzieży, prowadzenie działań edukacyjnych i oświatowych.  Wykład - połączony z prezentacją multimedialną, odbędzie się w czwartek, 27 września br.

Spotkaj się z Jasiem i Małgosią!
Dodano:⌚ 22.09.2018

Spotkaj się z Jasiem i Małgosią!

Zapraszamy dzieci wraz z rodzicami, dziadkami, opiekunami na przedstawienie teatralne "Jaś i Małgosia" w oparciu o tekst Jana Brzechwy. Spotkanie z wyjątkowymi marionetkami sycylijskimi oraz z dużą dawką muzyki odbędzie się już w sobotę, 29 września 2018 roku w naszych bibliotekach: Konarzew - godz. 11.00 Zduny - godz. 13.30 Baszków - 16.00. Wstęp WOLNY! Wydarzenie zorganizowane w ramach projektu: „Do biblioteki po książkę i do teatru” dofinansowanego ze środków Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego w ramach Programu „Partnerstwo dla książki”.

Proszę, dziękuję, przepraszam
Dodano:⌚ 21.09.2018

Proszę, dziękuję, przepraszam

Jak ważna jest grzeczność i stosowanie magicznych słów takich jak: proszę, dziękuję i przepraszam dowiedziały się dzieci z Niepublicznego Przedszkola Parafialnego w Zdunach podczas spotkania w naszej bibliotece, 12 września br. Po przeczytaniu książeczki o grzeczności, dzieci uczestniczyły w zabawie ruchowej. Uśmiechnięte buzie to najlepszy przykład tego, że w bibliotece najmłodsi miło spędzili czas.

Czas START!
Dodano:⌚ 20.09.2018

Czas START!

Z przyjemnością informujemy rodziców dzieci urodzonych w 2015 roku, iż od DZIŚ można odbierać książki, jakie otrzymaliśmy w ramach kampanii „Mała książka – wielki człowiek”. Co należy zrobić, aby odebrać całkowicie DARMOWĄ książkę dla swojego dziecka? Wystarczy przyjść z trzylatkiem i zapisać go do jednej z trzech naszych bibliotek: w Zdunach, Baszkowie lub Konarzewie.

Magia czytania
Dodano:⌚ 18.09.2018

Magia czytania

Serdecznie zapraszamy rodziców, dziadków, nauczycieli oraz wychowawców do wzięcia udziału w spotkaniu z Ireną Koźmińską, Prezesem Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, której celem stało się wspieranie psychicznego i emocjonalnego zdrowia dzieci i młodzieży, prowadzenie działań edukacyjnych i oświatowych.  Wykład - połączony z prezentacją multimedialną, odbędzie się w czwartek, 27 września br.

Wspomnienia z wakacji
Dodano:⌚ 13.09.2018

Wspomnienia z wakacji

W czwartek 13 września 2018 r., po wakacyjnej przerwie wznowiliśmy spotkania z cyklu "Bibliotekarz w przedszkolu". Na pierwszym spotkaniu w nowym roku szkolnym z dziećmi z Przedszkola Publicznego w Konarzewie wspominaliśmy minione wakacje. Przedszkolaki z radością opowiadały, gdzie były i co robiły w czasie wakacji i jakie pamiątki przywiozły z wyjazdów.

W Bibliotece - po włosku i hiszpańsku.
Dodano:⌚ 13.09.2018

W Bibliotece - po włosku i hiszpańsku.

Zachęcamy dzieci, młodzież oraz osoby dorosłe do nauki języka włoskiego i hiszpańskiego w Bibliotece!  Wykładowczyni - filolog  - urodziła się we Włoszech i tam spędziła wiele lat; ma doświadczenie w pracy z dziećmi oraz z dorosłymi. Już niedługo startujemy zatem - czekamy na szybkie decyzje! Zapisy bezpośrednio u nas  lub pod nr. tel.:  (62) 721 51 72.

O roli czytania w rozwoju dziecka - spotkanie w Bibliotece
Dodano:⌚ 12.09.2018

O roli czytania w rozwoju dziecka - spotkanie w Bibliotece

Serdecznie zapraszamy rodziców, dziadków, nauczycieli oraz wychowawców do wzięcia udziału w spotkaniu z Ireną Koźmińską, Prezesem Fundacji „ABCXXI – Cała Polska czyta dzieciom”, której celem stało się wspieranie psychicznego i emocjonalnego zdrowia dzieci i młodzieży, prowadzenie działań edukacyjnych i oświatowych.  Wykład - połączony z prezentacją multimedialną, odbędzie się w czwartek, 27 września br.

Szklane domy i Cezary Baryka, czyli Narodowe Czytanie
Dodano:⌚ 09.09.2018

Szklane domy i Cezary Baryka, czyli Narodowe Czytanie

Tegoroczne Narodowe Czytanie odbywa się w roku 100-lecia odzyskania niepodległości przez Polskę, dlatego z tej okazji wybrano powieść Stefana Żeromskiego pt. "Przedwiośnie". Narodowe Czytanie 2018 odbyło się przy pięknej słonecznej pogodzie podczas pikniku Rady Osiedla nr 1 - "Zduny Stare".   Fragmenty powieści, opowiadające o rosyjskich perypetiach Cezarego Baryki w Baku oraz o szaleństwach i okrucieństwach rewolucji bolszewickiej, czytali samorządowcy, radni Rady Osiedla "Zduny Stare", młodzież licealna oraz wychowanek Domu Pomocy Społecznego w Zdunach.

Narodowe Czytanie 2018
Dodano:⌚ 05.09.2018

Narodowe Czytanie 2018

Już w najbliższą sobotę, 8 września br. odbędzie się ogólnopolska akcja Narodowe Czytanie. W roku jubileuszowym odzyskania niepodległości przez Polskę będziemy czytać "Przedwiośnie" Stefana Żeromskiego. Głośne odczytanie fragmentów "Przedwiośnia" odbędzie się podczas festynu rodzinnego Rady Osiedla nr 1 -  „Zduny Stare” na placu za Centrum Animacji Społecznej przy ul.

Mała Książka - Wielki Człowiek
Dodano:⌚ 03.09.2018

Mała Książka - Wielki Człowiek

Mamy przyjemność poinformować, że nasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek” organizowanego przez Instytut Książki. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku trzech lat. Chcemy sprawić by czytanie książek stało się atrakcyjnym sposobem spędzania wolnego czasu przez rodziców i dzieci. By uczestnictwo w życiu i działaniach biblioteki było przyjemnością dla całych rodzin.

VI rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz” już za nami!
Dodano:⌚ 23.08.2018

VI rajd rowerowy „Odjazdowy Bibliotekarz” już za nami!

W przełożonym z powodu deszczowej, lipcowej aury na 22 sierpnia rajdzie, wzięło udział 80 osób. Do miejsca zbiórki przy naszej Bibliotece dołączyło grono sympatyków czytania,  bibliotek i turystyki rowerowej z Baszkowa wraz z Marią Nowacką z tamtejszej filio bibliotecznej oraz rowerzyści z Uniwersytetu Trzeciego Wieku z Krotoszyna (w tym sekcja "Pędziwiatry"). Przed wyjazdem 11 uczestników otrzymało z rak kierownika i dzielnicowego Posterunku Policji kamizelki odblaskowe, a kolejnych 60 osób opaski przekazane przez Komende Powiatową Policji w Krotoszynie.

Mała Książka - Wielki Człowiek
Dodano:⌚ 14.08.2018

Mała Książka - Wielki Człowiek

Mamy przyjemność poinformować, że nasza biblioteka zakwalifikowała się do projektu „Mała Książka – Wielki Człowiek” organizowanego przez Instytut Książki. Projekt skierowany jest do dzieci w wieku trzech lat. Chcemy sprawić by czytanie książek stało się atrakcyjnym sposobem spędzania wolnego czasu przez rodziców i dzieci. By uczestnictwo w życiu i działaniach biblioteki było przyjemnością dla całych rodzin.

Zabierz książkę na wakacje!
Dodano:⌚ 31.07.2018

Zabierz książkę na wakacje!

Zachęcamy do wypożyczenia nowości książkowych, dostępnych w naszej bibliotece. Dodatkowo oferujemy e-booki oraz audiobooki, całkowicie za darmo! Jeśli chcesz skorzystać z darmowego dostępu do aplikacji Legimi, przyjdź do biblioteki po kod. E-booki można czytać na laptopie, czytniku oraz smartfonie!   Serdecznie zapraszamy od poniedziałku do piątku w godz. 10.00 - 18.00.

Lato, książka i ja!
Dodano:⌚ 23.07.2018

Lato, książka i ja!

To nazwa projektu na który, w maju br. Biblioteka Publiczna w Zdunach otrzymała dofinansowanie z Ministerstwa Kultury i Dziedzictwa Narodowego. Dzięki pozyskanym funduszom Biblioteka w Zdunach wraz z filiami w Baszkowie i Konarzewie mogły zorganizować ciekawe zajęcia wakacyjne  dla dzieci. W każdej placówce odbyły się podobne zajęcia. Jednym ze spotkań był spacer do lasu.

Biblioteka - wakacyjnie!
Dodano:⌚ 23.07.2018

Biblioteka - wakacyjnie!

Informujemy, iż w okresie wakacji Biblioteka w Zdunach będzie czynna jak przez cały rok oprócz sobót czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00. Filia biblioteczna w Konarzewie w okresie od 16 lipca do 24 sierpnia br. czynna jest w każdy czwartek w godzinach od 14.00 - 17.00. 

18.000 e-booków w naszej bibliotece !
Dodano:⌚ 17.07.2018

18.000 e-booków w naszej bibliotece !

Czytelnicy zapisani do naszej Biblioteki lub jej filii 1  grudnia 2017 r. zyskają dostęp do wielu nowości i bestsellerów, ale i starszych tytułów - z beletrystyki, literatury faktu i innych popularnych kategorii udostępnianych przez portal Legimi.com. Wystarczy, że na podstawie otrzymanego w Bibliotece unikalnego kodu założą konto i pobiorą bezpłatną aplikację Legimi.

Młodzi aktorzy w bibliotece!
Dodano:⌚ 13.07.2018

Młodzi aktorzy w bibliotece!

Podczas kolejnego dnia wakacyjnych spotkań, w naszej filii bibliotecznej w Baszkowie odbyły się warsztaty teatralne. Młodzi aktorzy, mieli tylko kilka godzin, aby nauczyć się przygotowanego tekstu, oraz przygotować scenografię.  Każde spotkanie to także okazja do odkrywania książek.   Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Lato, książka i ja", który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

Tajemniczy ogród...
Dodano:⌚ 11.07.2018

Tajemniczy ogród...

Wczoraj, w drugi dzień wakacyjnych spotkań w bibliotece, dzieci z Konarzewa udały się na spacer do ogrodu Pani Haliny Jaruzel. Podczas wycieczki uczestnicy oglądali rośliny jakie ma w swoim ogrodzie Pani Halina, a także sadziły cebulki kwiatów. Była także okazja do spróbowania pysznych, świeżych owoców!   Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Lato, książka i ja", który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury .

Biblioteka - wakacyjnie!
Dodano:⌚ 06.07.2018

Biblioteka - wakacyjnie!

Informujemy, iż w okresie wakacji Biblioteka w Zdunach będzie czynna jak przez cały rok oprócz sobót czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 10.00 – 18.00.

Wakacyjne wygibasy
Dodano:⌚ 05.07.2018

Wakacyjne wygibasy

Od wtorku, 3 lipca br. w naszej bibliotece odbywają się wakacyjne zajęcia dla dzieci w wieku od 7 do 12 lat. Spotkania rozpoczęliśmy od spaceru do lasu, w kolejnym dniu dzieci wraz z opekunami wybrali się na spacer do ogrodu, gdzie sadzili cebulki kwiatów. Dziś natomiast uczestników wakacji odwiedziła Pani Jagoda Szkudłapska, która poprowadziła warsztaty taneczne.    Zajęcia odbywają się w ramach projektu "Lato, książka i ja", który dofinansowano ze środków Ministra Kultury i Dziedzictwa Narodowego pochodzących z Funduszu Promocji Kultury.

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ już niedługo!
Dodano:⌚ 02.07.2018

ODJAZDOWY BIBLIOTEKARZ już niedługo!

Zachęcamy do zapisów na rajd rowerowy "Odjazdowy bibliotekarz", który odbędzie się już w czwartek, 12 lipca br. o godz. 15.00. Zapisy przymujemy w bibliotece do czwartku, 5 lipca w naszych placówkach: Baszkowie, Konarzewie i w Zdunach.  Więcej informacji poniżej!

Lato, książka i ja - zapisy na zajęcia wakacyjne
Dodano:⌚ 27.06.2018

Lato, książka i ja - zapisy na zajęcia wakacyjne

Zapraszamy na zajęcia wakacyjne, które odbędą się we wszystkich naszych placówkach: w Zdunach, Baszkowie i Konarzewie. Spotkania przeznaczone są dla dzieci od 7 do 12 lat, a w programie zaplanowane są zajęcia m.in. z tancerką, ogrodnikiem, spacer po lesie i rozmowa z leśniczym oraz wyjazd, integrujący wszystkich uczestników, do Wrocławia.  Zapisy odbywają się w Bibliotekach w godzinach: Zduny: poniedziałek - piątek: 10.

Wczytaj wcześniejsze wiadomości
Wczytywanie obrazów...

Dziś jest: 17.10



22.10 - Dzień Jąkających się
24.10 - Dzień Walki z Otyłością

Godziny otwarcia

poniedziałek - piątek: 10.00 - 18.00
soboty: 9:00 - 12:00

Tu jesteśmy!

Kliknij, aby przejsć do mapy

Mapa